Skuteczna reklama na Facebook’u i Instagram’ie!

 • Chcesz nowych klientów?
  • Zbieranie także lead’ów sprzedażowych
 • Nie znasz się na reklamie w internecie?
  • BOT robi to lepiej!
 • Nie umiesz kreować reklam?
  • Dostosowanie grafiki do każdego kanału.

Zapraszamy, możesz zaufać naszemu maszynowemu uczeniu.
Aplikacja Smart Out zrobi to lepiej:

 • Dynamiczne, automatyczne targetowanie
  • Wyszukiwanie osób naprawdę zainteresowanych
 • Pełna analiza przeszłości działań
  • Wnioskowanie na teraźniejszość
 • Efektywne zarządzanie budżetem
  • Większa efektywność mniejszym kosztem

 

Skup się na swoim biznesie

Pozwól naszemu zautomatyzowanemu systemowi prowadzić marketing online. Samo uczący się i optymalizujący, zasilany sztuczną inteligencją. Social Manager stworzy Twoje reklamy i skieruje je do odpowiednich odbiorców. Pracuje przez całą dobę. Ciągle analizuje i podejmuje decyzje.

Gromadzenie danych

Smart Out stale gromadzi dane z Internetu i mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Google, a także komercyjnych baz danych. 

Przetwarzanie danych

Nasz system analizuje zebrane dane przez całą dobę, aby znaleźć odbiorców, do których potrzebujesz dotrzeć z przekazem marketingowym. 

Niestandarowa publiczność

System identyfikuje behawioralne i demograficzne atrybuty Twoich klientów, aby ułatwić budowanie relacji, komunikację i promocję Twojej firmy. 

API Facebooka 

Smart Out wykorzystuje oficjalne API Facebooka. Dzięki API aplikacje mo uzyskiwać dane i wchodzić w interakcję między sobą. 

Oficjalne wpięcie w API Facebook’a pozwala nam usprawnić Twój marketing na różnych kanałach mediów społecznościowych. Dzięki niemu nasz system może automatycznie planować i publikować Twoje kampanie reklamowe. Nie ma potrzeby bezpośredniego zaangażowania, a system sam utrzymuje pełną kontrolę. 

Dlaczego Smart Out ?

Jest to najlepszy sposób na wyświetlanie reklam osobom, które na nie zareagują. Nie musisz znać Smart Out, ale z pewnością potrzebujesz ich w swojej firmie. To właśnie tam nasza aplikacja Smart Out ma swoje największe możliwości. Ten system działa bez przerwy. Nigdy nie mówi że jest późno, nigdy nie bierze dnia wolnego. Nie weźmie zwolnienia lekarskiego, nie ma temperamentów. Wreszcie możesz skoncentrować się na swojej firmie i pozwolić aby Smart Out prowadził działania marketingowe. 

Jak to działa?

Smart Out analizuje i oblicza ponad 70 000 parametrów dotyczących każdej osoby, aby kierować reklamy tylko do właściwego klienta. 

Uczy się i tworzy unikalną, niestandardową grupę odbiorców, która jest dostosowana do każdego produktu lub usługi. 

Po wykonaniu tych czynności system planuje i ustawia ukierunkowane kampanie marketingowe. Reklamy są wyświetlane we właściwym czasie, a dla Ciebie po najniższych możliwych kosztach. 

Zautomatyzowany

Inteligentny Smart Out automatycznie umieszcza i optymalizuje reklamy, dzięki czemu nie musisz spędzać czasu na próbach określenia strategii marketingowych, odszyfrowywania rynków docelowych lub optymalizacji budżetu kampanii reklamowej. Aplikacja robi to wszystko za Ciebie.

Wygodny

Eliminacja wszystkich kłopotów i uczenia się strategii marketingowych. Wystarczy pozostawić to naszemu systemowi opartemu na sztucznej inteligencji. Ciesz się zwiększonymi przychodami i satysfakcją klienta. 

Dobra wartość

Naszym celem było stworzenie rozwiązania przystępnego cenowo dla każdego właściciela firmy. Ceny są dostosowane do Twoich potrzeb. W celu uzyskania spersonalizowanej oferty prosimy o skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego.  Pytaj o rabat przy umowie na dłuższy okres. 

Łatwe, ale potężne

Stworzenie treści i przeprowadzenie kampanii reklamowej zajmuje nie więcej niż 5 minut. To natychmiastowy dostęp do Internetu, ukierunkowanie na odpowiednich klientów dla Twojej firmy. Reklamy mogą być wyświetlane na terenie całego kraju lub wyłącznie dla lokalnych klientów. 

Automatyczna analiza kosztów

Smart Out nie tylko wybiera najlepszych odbiorców dla Twojego marketingu, ale również optymalizuje koszty każdej kampanii, dzięki czemu konwersja i zwrot z inwestycji jest najlepszy! Dlaczego miałbyś płacić więcej za te same wyniki? Unikaj „szczytowych” godzin, kiedy reklama jest najdroższa i najmniej skuteczna. Nie trać czasu próbując przechytrzyć dużych chłopców. Smart Out zrobi to za Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu

telefon: 530 692 748

email: office@merizon.eu