Firma Merizon specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych systemów technologicznych oraz nowoczesnych rozwiązań multimedialnych dla branży hotelarskiej i sektora B2B. Spółka jest oficjalnym przedstawicielem Hoist Group na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Hoist Group produkuje, rozwija i dostarcza systemy, produkty i usługi zarówno do hoteli indywidualnych, sieciowych jak też do szpitali i budynków użyteczności publicznej w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Hoist Group powstała z partnerskiego połączenia HoistLocatel i Swisscom Hospitality Services.

Hoist Group jest liderem na międzynarodowym rynku systemów szybkiego dostępu do Internetu, systemów do obsługi sal konferencyjnych, rozwiązań multimedialnych, oprogramowania PMS i back-office. Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych technologii IT dla sektora hotelarskiego oraz publicznego.
Obsługuje przede wszystkim sieci hotelowe, kurorty SPA, obiekty szkoleniowo-konferencyjne, szpitale i instytucje publiczne. Zaufaniem obdarzyli Hoist Group między innymi klienci tacy jak Hilton, Accor, Mariott, Radisson Group, Four Seasons i Swisshotel.

Do najważniejszych obszarów, w których Hoist Group wspiera swoich klientów, aby zwiększyć ich rentowność przez podnoszenie jakości usług, należą: telewizja hotelowa, szybki Internet, zintegrowane platformy multimedialne, responsywne systemy informacyjno-ofertowe dla gości, systemy rezerwacyjne i organizujące przechowywanie danych. Celem jest nie tylko dostarczenie narzędzi i oprogramowania do nich, ale również profesjonalne doradztwo i kompleksowe wsparcie techniczne oferowane 24/7.

Oprócz rozwiązań z zakresu IT i multimediów, które są sztandarowymi produktami marki, Hoist Group oferuje także usługi w zakresie wyposażenia hoteli w sejfy, minibary, produkty kosmetyczne i akcesoria oraz inne udogodnienia dla gości, które tworzone są zgodnie z indywidualnymi pomysłami i potrzebami klientów.