Spółka Merizon jest oficjalnym przedstawicielem Hoist Group na terenie Polski. Polskie przedstawicielstwo Hoist jest jedną z osiemnastu filii, które grupa zorganizowała na obszarze EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Hoist Group wywodzi się ze Szwecji i jest liderem na międzynarodowym rynku szybkiego dostępu do Internetu, organizacji usług konferencyjnych, rozwiązań multimedialnych, oprogramowania PMS i back-office. Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych technologii IT dla sektora hotelarskiego oraz publicznego.

Obsługuje przede wszystkim sieci hotelowe, kurorty SPA, obiekty szkoleniowo-konferencyjne, szpitale i instytucje publiczne. Zaufaniem obdarzyli Hoist Group między innymi klienci tacy jak Hilton, Accor, Mariott, Rezidor, Four Seasons i Swisshotel.

Do najważniejszych obszarów, w których Hoist Group wspiera swoich klientów, aby zwiększyć ich rentowność przez podnoszenie jakości usług, należą: telewizja hotelowa, licencje na pakiety kanałów, szybki Internet, zintegrowane platformy multimedialne, responsywne systemy informacyjno-ofertowe dla gości, systemy rezerwacyjne i organizujące przechowywanie danych. Celem jest nie tylko dostarczenie narzędzi i oprogramowania do nich, ale również profesjonalne doradztwo i kompleksowe wsparcie techniczne oferowane 24/7.

Oprócz rozwiązań z zakresu IT i multimediów, które są sztandarowymi produktami marki, Hoist oferuje także usługi w zakresie wyposażenia hoteli w sejfy, minibary, produkty kosmetyczne i akcesoria oraz inne udogodnienia dla gości, które tworzone są zgodnie z indywidualnymi pomysłami i potrzebami klientów.