Multimedia, Entertainment & Communication Solutions for Hotels

PRACA

Do oddziału w Krakowie poszukujemy sumiennych i rzetelnych osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sieci IT

Zakres zadań przewidziany na w/w stanowisku:

  • Wdrażanie systemów High Speed Internet Access, IPTV, Digital Signage, AV dla klientów biznesowych (głównie międzynarodowych sieci hotelowych na terenie kraju)
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową  (m.in. w obszarze VLAN, dynamic routing, load balancing, routers, controllers, access gateways, bridges)
  • Konfiguracja, monitoring sieci i protokołów
  • Przeprowadzanie audytów systemów i urządzeń
  • Diagnozowanie problemów sieciowych oraz ich rozwiązywanie
  • Współpraca z innymi komórkami firmy przy wdrażaniu nowych rozwiązań teleinformatycznych
  • Współpraca z zespołami zza granicy
  • Project management

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji – warunek konieczny
  • Doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą IT
  • Znajomość sieci LAN/WAN/WLAN i rozwiązań sieciowych CISCO, HP, Brocade
  • Mile widziane certyfikaty CCNA/CCNP /CCSP /CCSA
  • Praktyczna umiejętność konfigurowania i zarządzania urządzeniami CISCO, HP, Brocade: ASA, Router, Switch, IPS
  • Znajomość architektury usług IP (IPTV, VoIP, Internet, oraz VPN)
  • Znajomość technologii bezpieczeństwa sieci
  • Umiejętność prowadzenia przejrzystej dokumentacji
  • Gotowość do realizacji projektów na skalę międzynarodową
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizatorskie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mobilność

Gwarantujemy:

  • Szybki proces rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  oraz atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + premia + samochód służbowy)
  • Atrakcyjne szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji   technicznych, menedżerskich i przywódczych, kompetencji konsultingowych,  biznesowych i osobistych.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz na projektach globalnych
  • Możliwość podjęcia pracy w oddziale w Warszawie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@merizon.eu