FIRMA

Merizon specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych i zaawansowanych systemów technologicznych dla branży hotelarskiej i sektora B2B. Głównym obszarem działania jest wsparcie funkcjonowania hoteli indywidualnych i sieciowych.

Firma obsługuje również szpitale, biurowce, centra handlowe, promy, stadiony, osiedla mieszkaniowe oraz wymagających klientów indywidualnych.
Szeroki zakres świadczonych usług obejmuje między innymi rozwiązania w obszarze systemów dostępu do Internetu, telewizji hotelowej i przemysłowej, telefonicznych i teleinformatycznych, zarządzania w ramach „room control”, zarządzania budynkiem, IoT (Internet of things), koordynacji funkcjonowania infrastruktury IT, konferencyjnych systemów audiowizualnych i profesjonalnego nagłośnienia.

Merizon wyposaża obiekty w zabezpieczenia alarmowe, przeciwpożarowe, systemy kontroli dostępu i niezawodny monitoring. W ramach oferty digital signage umożliwia klientom prowadzenie działań marketingowych i informacyjnych za pośrednictwem cyfrowych nośników obrazu. Portfolio usług uzupełnia printing i dostarczanie obiektowych systemów oświetleniowych.

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami i dostawcami, w wyborze firm partnerskich kierując się ich doświadczeniem, najwyższą jakością świadczonych usług i szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Należą do nich między innymi: Hoist Group, LG, Samsung, Philips, Ruckus, Aerohive, AMX, HP, Cisco, Lutron.
Stawiamy na kompleksowość obsługi. Pracę z klientem rozpoczynamy od fachowego doradztwa, a po instalacji wybranych systemów gwarantujemy wsparcie w zarządzaniu nimi i niezawodną opiekę serwisową. Jesteśmy elastyczni i ukierunkowani na to, aby precyzyjnie dopasować oferowane rozwiązania do realnych potrzeb i oczekiwań klientów. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Śledzimy rozwój nowoczesnych technologii, dzięki czemu możemy proponować naszym klientom najnowsze przyszłościowe rozwiązania.